Pokazywanie postów oznaczonych etykietą reglan. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą reglan. Pokaż wszystkie posty

sobota, 11 stycznia 2014

resztkowy komin i niebieska tunika

Nagromadziło mi się trochę resztek. Przekładane z kąta w kąt, doczekały się i one - będzie z nich szydełkowy komin słupkami. Mam trochę skrawków, małych motków lumpeksowego pochodzenia. Zabawne, jaką etykietę po ich rozwinięciu można znaleźć :)





Zaczęłam też kolejną sukienkę dla córki. Niebieściutka, robiona od góry reglanem. Druty 2,5 więc dłuuugo będę ją dziergać. Nie mam schematu, robię "na czuja", ot tak - co wyjdzie ;)



środa, 6 lutego 2013

in the meantime...

Raglan peach dress... or a tunic... or sweater for my daughter - I'll see how I'll manage with the yarn :) This is my first reglan, so I'm very excited about the final results.

Reglanowa brzoskwiniowa sukienka... albo tunika... albo sweterek dla mojej córki - zobaczymy na ile wystarczy mi włóczki :) To mój pierwszy reglan, więc jestem bardzo ciekawa efektu końcowego. 






 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...